icon

Pocketown

1.0.1 için
Android

4.0

95

Pokemon evreninde kurulu bir MMO

2.4M

Bu uygulamayı oyla

Pocketown, özellikle estetik düzeyde, Güneş ve Ay sürümlerinde Pokemon destanından açıkça ilham alan resmi olmayan bir video oyunudur. Buradaki temel amacınız konsoldaki benzerleriyle aynı: yeni yaratıklar yakalayıp diğer karakterlerle savaşarak en iyi eğitmen olmak.

Savaşların büyük kısmı orijinal oyundakilerle tamamen aynıdır. Pokemon karakterlerinizin her biri ile farklı saldırılar gerçekleştirebilir ve her savaşta size en fazla yararı sağlayabilecek beceri türünü bulmak için yedek beş karakterden herhangi birini kullanabilirsiniz. Ayrıca vahşi Pokemon ile karşılaştığınızda onları bir Pokeball ile yakalayabilirsiniz. Onları yok etmeden canları yeterince azaltmanız gerektiğini unutmayın.

Oyunun gelişimi ilerledikçe, oyun kurgusu her türlü günlük olay ve ödüllerle birlikte herhangi bir standart Asya MMO'yu takip eder. Oyun sunucularında, haritanın etrafında dolaşan diğer oyuncuları görebilirsiniz. Onlarla ticaret yapabilir, savaşabilir ve diğer etkileşimlerin yanı sıra loncalar oluşturabilirsiniz.

Yaratıklarınız ilerledikçe, klasik birinci nesil Pokemon, bir kaç yeni Pokemon ve efsanevi Pokemon'u görmeniz çok daha zor.

Pocketown, resmi bir ürün olmasa bile şaşırtıcı derecede harika bir oyundur. 3D görseller, süper tanınmış oyun kurgusu ile birleştiğinde, Android için bulabileceğiniz en iyi Pokemon deneyimlerden biri haline geliyor.
X